• |
ide | kryesore

Pas largimit nga Babastars, Skivi publikon këngën e re

Paparazzi, Slider

Skivi ka publikuar këngën e re me titull “Intro”.

Mirëpo, ky projekt i cili akoma nuk ka videoklip nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.  Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram. Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu