• |
ide | kryesore

Probleme qarkullimi për shkak të motit, gruaja dërgohet me helikopter në Tiranë

Lajme, Të fundit

Bora, ngricat dhe temperaturat e ulëta deri në -15 gradë Celsius, kanë vështirësuar qarkullimin në pjesën më të madhe të rrugëve.

Për shkak të rrugëve të bllokuara, një grua shatzënë në Burrel është transportuar me helikopter në drejtim të Tiranës.


Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar se dhe në Sarandë një i moshuar, i cili kishte probleme të rënda në mushkri u soll me helikopter në QSUT për të marrë ndihmën mjekësore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu