• |
ide | kryesore

Rita Lati: Burrin në shtëpi se duroj por pa burrë nuk kam ndenjur asnjëherë

Paparazzi, Slider

Rita Lati ka zbuluar  arsyen pse nuk u martua më pas ndarjes nga bashkëshorti. E ftuar në emisionin “Rudina” ajo foli pa dorashka dhe tha se nuk është martuar sepse nuk e duron dot një burrë në shtëpi, por pa burrë nuk ka qënë asnjëherë.

“S’më donte asnjë burrë… E di si është puna… Burra ka sa të duash, s’kam qënë asnjëherë pa burra ose pa një burrë. Por burrë në shtëpi nuk e duroj dot. Të vijë dhe të ikë biri i botës, të rrijë aq sa më duhet mua. Aq sa dua unë dhe asnjë sekondë më shumë se më shqetëson” – u shpreh aktorja e njohur e humorit.

1 Comment

  1. Mooos, kjo ka dale ke aeroporti me pallton me te mire..e me shume mundesi, as nuk eshte nisur kund…Provinciale puro..Tani me keto deklarata po mundohet te duket moderne..O baxhellaaaaaa, nuk te afroket kush se je zhulse dhe plake demode, e dijne te gjithe..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu