• |
ide | kryesore

Studentët shtrojnë mbulesat, vazhdon ngujimi brenda Ekonomikut (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Grupe studentësh të Fakultetit të Ekonomisë kanë vendosur të ngujohen në hollin e godinës.Të rinjtë shfaqen duke shtruar batanijet në pllaka.

Shokë të tyre janë duke u përplasur me Policinë e Shtetit dhe rojet private në hyrjen kryesore, që e mbajnë të bllokuar për të mos lejuar shtimin e numrit të protestuesve.

Grupi i studentëve që qëndroi gjatë natës brenda në godinë, ka qëndruar në errësirë dhe të ftohtë, pasi OSHEE-ja u ndërpreu energjinë elektrike.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu