• |
ide | kryesore

The Weeknd sulmon Drake në këngë, ‘Ndryshe nga ti…’ (VIDEO)

Paparazzi, Slider

The Weeknd ka publikuar këngën më të re, e cila titullohet “Lost in The Fire” në bashkëpunim me producentin francez Geffalestein.

Në këtë këngë The Weeknd mesa duket lëshon disa rreshta në drejtim të reperit Drake, me të cilin mediat raportojnë se ka një “luftë të ftohtë” midis miqve të vjetër.  “I just want to have a baby with the right one” dëgjohet të thotë kanadezi në këngën e tij. “Dua të kem një fëmijë me vajzën e duhur”. Drake, është tashmë e njohur se ka një fëmijë me aktoren e filmave për të rritur Sophie Brussaix. Reperi vetë është shprehur se ai e ka takuar vetëm dy herë Sophie. Ai gjithashtu ka pranuar se është gjendur në një situatë ku nuk do dëshironte që fëmija i lindur të urrente mamanë apo babain, për një gabim të tyre.

Dhe The Weeknd e sulmon pikërisht në pikën më të dobët duke i thënë se të paktën ai do të bëjë një fëmijë me dikë që vërtet e dëshiron ndryshe nga ai, i cili tashmë është në një beteje ligjore me pornostaren për të drejtën e mbajtjes së fëmijës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu