• |
ide | kryesore

4 të vdekur dhe mbi 30 të plagosur, pamjet e shpërthimit që tronditi Parisin (FOTO & VIDEO)

Planet, Të fundit

Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm. Në momentin kur ndodhi shpërthimi, pastiçeria po shërbente mëngjes për klientët. Të paktën 36 persona mbetën të plagosur. Një dëshmitar tha se shpërthimi ishte shumë i fuqishëm, sa u duk se ishte një tërmet. Hetimet po vazhdojnë, ndërkohë që ngjarja vjen pak përpara nisjes së protestave të radhës në Paris.


1 Comment

  1. Po ne siri qe ndodhin masakra dit per dit pse nuk jepni ju te lapsit bashk me ato media te tjera servile cfar ndodh? Apo keni frik se “diziniformoni” publikun
    Skeni faj se ju plasi trapi juve hani buk jetoni pa vari lesht cfar ndodh andej sa te ec leku e dashnorja a ska rene bomba
    Je sui jarlie hebdo nenen ku ta kesh bashk me shokt e tu
    Ngushellime per viktimat e sotme dhe anekend botes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu