• |
ide | kryesore

Berisha: Zhduken 8 borëpastruese në bashkinë e Pukës

Lajme, Të fundit

Në një kohë kur pjesa veriore dhe juglindore e vendit po përballet me temperatura të ulta dhe reshje dëbore, ish-kryeministri Sali Berisha bën një denoncim.

Ky i fundit përmes një postimi në ‘Facebook’ denoncon zhdukjen e 8 borëpastruesev e në bashkinë e Pukës. Sipas qytetarit dixhital këto borëpastruese ishin dhuruar 2 vite më parë.

DENONCIMI
Zhduken 8 borepastruese ne bashkine e Pukes.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Persh Doktor kjo eshte borepastruesja e qytetit Pukes e vetme qe pastron rruget private por, qe krenohet bashkia me te 8 borepastrueset e dhuruara dy vjet me pare nuk dihe se ku janë.

2 Comments

  1. Sali Berisha me statusin qe ka mund te bej denoncim ne prokurori.Por keta tallen me kete menyre me popullin,vetem akuza e kunderakuza dhe tallje bythe asgje me shume.Ku vajten borpastrueset,kush i pervetsoi?? Flisni pra me emra dhe denonconi me emra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu