• |
ide | kryesore

Detajet/ 33-vjeçarit i grabitin makinën, autorët e maskuar dhe të armatosur

Lajme, Të fundit

Një tjetër grabitje nga persona të maskuar dhe të armatosur u raportua mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Burime nga policia lokale thanë se rreth orës 21.30, dy persona ndaluan një automjet tip Benz në zonën e Thumanës. Pasi zbritën me forcë shoferin 33-vjeçar të identifikuar si Admir Kaloshi, kanë marrë automjetin dhe janë larguar. Policia tha se ka ngritur pika kontrolli dhe është vënë në ndjekje të autorëve. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. Bandat e saliut ne aktivitet te plote,vjedhje kercenime rrembime vendet ku kane mare urdher nga kapo sali jane lezhe lac mamurras fushe kruje per te ngjallur frike ne popull,por dita po te vjen o korbi sali si qen do te ngordhesh more sali

  2. kjo eshte “shpifje”. te dy ngjarjet kane ndodhur ne uren qe lidh Danimarken me Suedine .isha me dashnoren qe eshte gruaja e rilindasit “i paemer”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu