• |
ide | kryesore

Detajet/ U përplasën nga një makinë, humbën jetën nusja dhe vjehrra

Lajme, Të fundit

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e së shtunës në Durrës. Një automjet i drejtuar nga një 22-vjeçar përplasi 2 këmbësorë të cilët humbën jetën në vend. Ngjarja ndodhi në rrugën e ish-kënetës ndërsa viktimat janë Bukurie Cufaj, 56 vjeç dhe Sabije Cufaj 38 vjeç. Policia që shkoi në vendngjarje nisi një hetim për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Drejtuesi i automjetit tip “Benz” që përplasi këmbësorët, është ndaluar nga policia. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu