• |
ide | kryesore

FOTO NGA VENDNGJARJA/ Si u grabit familja e biznesmenit, autorët i mbajtën peng djalin

Lajme, Të fundit

Tre persona të armatosur dhe maskuar kanë hyre në banesën e një biznesmeni në lagjen nr 14 shkozet Durrës. Pasi kane lidhur dy bashkëshortët autorët kanë grabitur shumën prej afro 10 eurosh, ndërsa në ikje kanë marë peng edhe djalin e çiftit të cilin e kanë lenë të lirë vetëm pak kilometra larg banesës. Sipas policisë asnjë prej familjarëve nuk është lënduar fizikisht. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave me qëllim identifikimin dhe me pas arrestimin e autoreve. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu