• |
ide | kryesore

Vlorë/ Qëllohet me plumba në drejtim të një automjeti

Lajme, Të fundit

Një tjetër incident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Disa të shtëna të një arme janë dëgjuar pranë një kafeneje.

Mësohet se plumbat i janë drejtuar një makine në lëvizje, tip Audi A3.

Dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur pas këtij atentati. Policia ka shkuar në lagjen “Pavarësia” ku ka ndodhur dhe incidenti për të hetuar ngjarjen.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu