• |
ide | kryesore

Amine dhe Mesut Ozil kurorëzojnë dashurinë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Aktorja Amine Gulse dhe futbollisti i Arsenal Mesut Ozil i kanë dhënë fund beqarisë ditën e sotme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë dyshja nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale. Ata kanë publikuar një foto nga ceremonia e fejesës, e cila duket se kaqenë mjaft private. “Përgjithmonë me lejen e Zotit”,- shkruajnë ata krahas fotove. Amine dhe Mesut janë bashkë prej tre vitesh dhe pritet që gjatë këtij viti të zhvillojnë edhe ceremoninë e martesës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu