• |
ide | kryesore

Bella Hadid tregon sekretin e fytyrës së saj

Paparazzi, Slider

Sipas modeles, produktet që është duke përdorur për momentin, e kanë ndryshuar lëkurën e saj përgjithonë dhe këtë e zbuloi me një foto në Instastory. “Një puthje e madhe për @bbsturm @drbarbarasturm jo vetëm sepse është një femër e fuqishme, por edhe sepse ndryshoi fytyrën time përgjithmonë me produktet e saj”.


Ajo gjithashtu shtoi: “Nuk është një reklamë, thjeshtë e vërteta”. Dr. Barbara Sturm është një nga dermatologet më të njohura në të gjithë botën. Produktet e saj minimaliste për lëkurën mund t’i gjeni në produktet e çdo grimieri, apo në çantën e VIP-ave. Më parë, modelja ishte shprehur se nuk i pëlqenin shumë trajtimet e fytyrës, por mesa duket Bella vërtetë ndihet mirë me produktet e Dr. Barbarës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu