• |
ide | kryesore

VIDEO/51-vjeçari godet me grusht në fytyrë 11-vjeçaren me ngjyrë

Lapsi Leaks

Një ngjarje aspak e rrallë është filmuar në Karolinën e vëriut të shtunën që lamë pas jashtë një supermarketi.

Një mesoburrë David Bell goditi me grusht në fytyrë një vajzë 11-vjeçare me ngjyrë në sy të shumë fëmijëve të tjerë.. Kjo skenë është filmuar nga një aparat telefonik dhe po bëhet virale dhe është e paqartë se çfarë ndodhi midis tyre përpara se video të filmohet.


Në videon e publikuar shihet që 51-vjeçari grindet me një grup të rinjsh, më pas vajza 11-vjeçare e godet atë nga pas. Pak minuta më pas shihet se Bell shtynë me forcë vajzën në gjoks duke e hedhur atë në tokë. David Bell u akuzua për sulm ndaj një femre nën moshën 12-vjeçare dhe dy akuza për sulmin. David u shoqërua në burgun e Buncombe County, por u lirua rreth orës 1 të dielën. Vajza 11-vjeçare refuzoi trajtimin mjekësor, sipas policisë, dhe nuk dihet se çfarë dëmtimesh ka marë nga goditja e 51-vjeçarit.

3 Comments

  1. Kjo eshte nje me to deal ne Amerike qe te zogjte provokon e te bardhe the per cdo gje ,jane vete shume racist e sa strengthen dhe pastaj thone qe te pordhet na bejne keshtu jane raciste,nuk esjte fare e vertete.I kam provuar ne punen time vetem une kam qene shume tolerante me ta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu