• |
ide | kryesore

Almeda Abazi i bashkohet sfidës së re në instagram (Foto)

Paparazzi, Slider

Për të gjithë që nuk janë në dijeni, sfida më e re në Instagram është të postosh një foto të 10 viteve më parë.


Dhe në këtë sfidë është përfshirë dhe ish-Miss shqiptar Almeda Abazi  e cila po pret të bëhet nënë për herë të parë duke publikuar një foto në Insta Story.


Almeda postoi një foto të realizuar në 2008-n, nga konkursi i bukurisë në Shqipëri, prej të cilës doli fituese.

Image

Ajo ka vendosur që ta krahasojë me një foto të realizuar vitin e kaluar, ku ishte si moderatore në spektaklin “Dancing with the Stars”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu