• |
ide | kryesore

Nicky Minaj imiton aktoren hollywoodiane (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Nicki Minaj është një fanse e vërtetë e një prej filmave më të njohur bashkëkohorë “Djalli vesh Prada”.

Në daljen e saj të fundit në publik ajo ka imituar në mënyrë perfekte një nga personazhet më të njohur të filmit e luajtur nga Meryl Streep.  Minaj ka shpërndarë videon në “Twitter” e veshur si personazhi i filmit i quajtur Miranda Priestly dhe të gjithë ngelën të mahnitur nga ngjashmëria e frikshme.

eperja e ka shprehur shpesh dashurinë e saj për këtë film duke thënë: “Për një muaj rresht mund të kem parë “Djalli vesh Prada” dukë më zënë gjumi çdo natë tek e shihja”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu