• |
ide | kryesore

Zendaya tregon sekrete nga jeta e saj

Paparazzi, Slider

Pyetur nga “BAZAAR”, ajo ka treguar një listë të shkurtër të gjërave dhe personave që ka më shumë në zemër.


Varësja e mbretëreshës Nefertiti që ka babai i saj “Është bërë në vitet ’70. Nuk është e imja personalisht, por ndoshta një ditë do bëhet e imja.”


Bashkëpunimi me “Tommy Hilfiger” “Kur fillimisht më thanë për këtë mundësi, gjithashtu më shpjeguan që vetë Tommy kërkonte të bisedonte me mua. Kërkonin që unë t’i krijoja vetë veshjet dhe isha shumë e emocionuar kur tregova përpara të gjithëve 1 milion idetë e mia. Të gjithë ishin shumë suportues”.

Stilisti im, Law Roach “Mund të mbështetem vërtetë tek ai. Jemi njohur që kur isha 14 vjeç dhe ai me të vërtetë i kupton gustot e mia. Kam mësuar shumë nga industria e modës vetëm falë tij dhe për shkak të lidhjes të ngushtë që kemi, e di që ai gjithmonë do jetë ai që është edhe kur kohët të jenë të vështira”. Bluzët e vjetra të gjyshit tim “Janë veshjet më të bukura që kam pasur ndonjëherë. Madje i ri-krijova për ‘Tommy Hilfiger Collection”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu