• |
ide | kryesore

+18/ Këngëtarja e njohur kapet mat në shtrat duke tradhtuar burrin me një futbollist

Lapsi Leaks

Këngëtarja e njohur serbe Jelena Karleusa është përfshirë në një skandal seksual pas publikimit online të disa videove të saj intime. Nëna e dy vajzave shihet tërësisht e zhveshur në shtrat duke bërë një bisedë mjaft intime me futbollistin boshnjak Ognjen Vranjes. Në media janë publikuar edhe imazhe pikante si dhe bisedat që ajo ka shkëmbyer me futbollistin. Vetë Jelena tha se lajmi është i pavërtetë dhe i montuar.

“Në shumicën e videove të publikuara nuk jam unë. Ato janë montazh. Të gjithë me pak aftësi dhe me një kompjuter mund ta bëjnë. Disa nga përmbajtjet janë fotografitë e vjedhura nga telefoni im, të përditësuara dhe të vendosura për të më dëmtuar mua dhe familjen time. U bëj thirrje mediave dhe njerëzve nga rrjetet sociale që të mos marrin pjesë në këtë. Të gjithë ata që qëndrojnë pas kësaj do të jenë ligjërisht përgjegjës,” – shkruan këngëtarja serbe në një koment në Facebook.

Jelena është martuar me Dusko Tosiç, një tjetër futbollist i kombëtares së Serbisë. Ai luan për Guangzhou në Kinë. Jelena u bë e famshme për deklaratat e saj se emra të mëdhenj si Kim Kardashian apo Beyonce i vidhnin stilin e veshjes.

Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri

 

Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Magazin haberleri

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu