• |
ide | kryesore

Blogerja amerikane, dhjetëra operacione plastike për tu dukur si Kardashian (FOTO)

Paparazzi, Slider

Jennifer Pamplona është modele, infulencere në mediat sociale dhe biznesmene.

Menjëherë publiku filloi ta krahasonte me Kim Kardashian dhe që atëherë ajo ka shpenzuar më shumë se 500 mijë dollarë që të bëhej kopja e yllit të “Keeping Up with the Kardashians”. Sot është 26 vjeçare dhe pjesëm më të madhe të kohës e kalon në Dubai, ku ngjashmëria me Kim Kardashian i ka sjellë shumë fitime..

Vetë Jennifer shprehet për “Metro” se operacinet plastike i nisi si një hobi. E kur e kuptoi që sa më shumë dukej si një Kardashian aq më shumë para fitonte, vendosi që të investone deri në gjysëm milioni dollarë, vetëm që të dukej si një nga motrat e famshme, jo domosdoshmërisht Kim. Po sa operacione ka bërë modelja?  Më shumë se 20 mesa duket. Midis tyre dy ndërhyrje në hundë, dy në gjoks, një ngritje vithesh braziliane,  një operacion në buzë, një në mjekër, disa herë ka bërë fillers në faqe në buzë dhe në qafë, një operacion jo kirurgjikal të lëkurës, faseta, e disa të tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu