• |
ide | kryesore

Prezantuesja italiane i jep fund martesës me futbollistin e Milanit

Paparazzi, Slider

Po i vjen fundi martesës mes “showgirl” Melissa Satta dhe futbollistit aktual të Sassuolos, Kevin-Prince Boateng. E përjavshmja italiane “Oggi” ka zbuluar se çifti ka nisur procedurat e ndarjes pas 6 vitesh bashkëjetesë.

Mësohet se edhe pushimet e fundvitit, Satta e Boateng i kanë kaluar secili për “hesap” të vet. Ajo ishte në Dubai, me mikun e përbashkët, Marcello D’Onofrio, avokat i njohur që po ndjek procedurat e “divorcit”. “Oggi” sqaron se Satta e Boateng, për të mirën e djalit të tyre Maddox, po i mbajnë të ulura tonet.

1 Comment

  1. Epo “show girls” i duhen 6 vjet per ta kuptuar te verteten qe ne te tjeret e arrijme me nje shikim. Black power baby.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu