• |
ide | kryesore

Tha se do të heqë dorë nga rrjetet sociale, rikthehet Jessie J

Paparazzi, Slider

Duket se vdekja e ‘bodyguard-it’ të saj la gjurmë te këngëtarja dhe kjo bëri që ajo në fillim të muajit të lajmëronte fansat se do të hiqte dorë nga të gjitha rrjetet sociale për shumë kohë. Për herë të parë pas kësaj deklarate, Jessie J është shfaqur në publik, shumë më ndryshe se më parë. Këngëtarja ishte veshur shumë thjesht dhe pa pikë ‘make up-i’ në fytyrë, sepse siç duket këtë kohë po e shfrytëzon për t’u relaksuar sa më shumë. Në postimin e saj të fundit në ‘Twitter’, Jessie u shpreh se donte të shpenzonte më shumë kohë të vërtetë me njerëzit e dashur dhe veten e saj, për të qëndruar sa më larg telefonit dhe rrjeteve sociale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu