• |
ide | kryesore

Përplasje me armë në Yzberisht, një i plagosur

Lajme, Të fundit

Rreth orës 17:40, në zonën e Yzberishtit, pas një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë një i ri rreth 20 vjeç. Sipas policisë ai është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen dhe vënien e tij para përgjegjësisë.

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu