• |
ide | kryesore

Kourtney K: Dua të jem e dashuruar

Paparazzi, Slider

Ajo po shihte filmin romantik “Notting Hill” mbrëmjen e djeshme dhe ndau me ndjekësit në Instagram një pjesë nga fundi dramatik (ku Julia Roberts tregon se “jam thjesht një vajzë”) me mbishkrimin: “Dua të jem e dashuruar”.

Ndërkohë ajo më pas tregon nëpërmjet bisedës me mikeshën e saj se pse nuk po funksionon dashuria për të. Në lidhje me një video sensuale me bikini që kishte postuar, Kourtney shprehet:


“Seriozisht sepse direkt pasi postoj këtë, gjysma ime tjetër do thotë: “Kuçkë e pasur ti nuk do të jesh e dashuruar, shko jeto jetën seksi dhe të rritur.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu