• |
ide | kryesore

Moment shokues, vajza 2-vjeçare vrapon me duart lart drejt 2 policëve të armatosur (VIDEO)

Lapsi Leaks

Një skenë e pazakontë ka ndodhur të enjten që lam pas në Florida të Amerikës. Një vajzë 2-vjeçare me duart e ngritura lart vrapon drejt 2 policëve të armatosur teksa po përpiqeshin të ndalonin dy persona të dyshuar për vjedhje në qëndra tregtare. Video është kapur nga persona që ndodheshin pranë ngjarjes.
Policia u shpreh se ishin të detyruar të nxirrnin armët pasi dy të dyshuarit përbënin rrezik dhe ishin të armatosur.
Vajza 2-vjeçare, shihet teksa del nga një makinë pa këpucë dhe pa çorape, drejt policëve të cilët mbanin armët në drejtim të hajdutëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu