• |
ide | kryesore

Plas skandali/ Zv.kryeministri filmohet me drogë dhe prostituta (FOTO)

Lajme, Të fundit

Zv.kryeministri i Kroacisë, Tomislav Tolusiç është përfshirë në një skandal pasi është fotografuar me prostituta dhe drogë. Lajmi u publikua fillimisht nga gazeta vendase “Nacional” e cila ka raportuar për festat e shfrenuara të numrit 2 të qeverisë. Autoritetet kroate kanë nisur hetimin mbi fotot e publikuara dhe personave që duken aty. Vetë Tolusiç tha se kjo është e montuar.


“Jam i sigurt se kush ndodhet pas gjithë kësaj, është thjesht një përpjekje për të më diskredituar, por kjo e tejkalon çdo paramendim”, – tha ai. Agjencia e Inteligjencës dhe Sigurisë Kroate konfirmoi vendndodhjen e dhomës së hotelit, e cila gjendet në Serbi. ©LAPSI.al


 

Image result for tomislav tolušić

5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu