• |
ide | kryesore

Personazhet më të pasur të instagramit

Paparazzi, Slider

Instagrami është kthyer në një rrjet shumë të rëndësishëm për influencuesët, të cilët fitojnë shumë marramendëse me postimet e tyre.


Në top 10-shen e influencuesve të Instagramit është edhe Chiara Ferragni, e cila ndodhet në vend të gjashtë dhe ka afërsisht 16 milionë ndjekës. Për një postim në Instagram, blogerja e njohur paguhet rreth 12.000 dollarë. Në vendin e parë, që si rrjedhim fiton më shumë, është Huda Kattan. Ajo ka 31.8 milionë ndjekës dhe fiton rreth 18.000 dollarë për një postim.


Në vend të dytë është Cameron Dalls, që fiton rreth 17.000 dollarë, i ndjekur nga Jennifer Selter me një fitim prej 15.000 dollarësh. Po ashtu, pjesë e listës janë edhe Nash Grier, Zoe Sugg, Julie Sarinana, Aimee Song, Danielle Bernstein dhe Liz Eswein.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu