• |
ide | kryesore

Rastet kur Kylie dhe Kendall kanë bërë xing me veshjet (FOTO)

Paparazzi, Slider

Shpesherë ka qëlluar që dy motrat të paraqiten me të njëjtat veshje, por kjo nuk i ka penguar që të shkëlqejnë në të njëjtën mënyrë.

Mesa duket motrat marrin frymëzim nga njëra-tjetra dhe më poshtë janë të paraqitura 8 rastet kur ato së bashku janë njësoj në paraqitjet e tyre, ju vendosni kush ka shkëlqyer më shumë.

kylie_1.jpg kylie_2.jpg kendall-jenner-kylie-look-a-like-5.jpg kendall-jenner-kylie-look-a-like-7.jpg kendall-jenner-kylie-look-a-like-4.jpg kendall-jenner-kylie-look-a-like-1.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu