• |
ide | kryesore

ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm për qarkullimin në aksin Tiranë – Durrës

Lajme

Autoriteti Rrugor Shqiptar thotë se përfundoi brenda afateve ndërhyrja me guardrela në autostradën Tiranë – Durrës për shmangien e përmbytjeve në këtë segment. Sipas ARRSH, rruga është hapur dhe qarkullimi i mjeteve në autostradë është normal, me 2 korsi në të dyja drejtimet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.