• |
ide | kryesore

Asli Enver tregon vendimin për martesë

Paparazzi, Slider

Rikthimi i Asli Enver dhe Murat Boz pas disa muajsh të ndarë, i ka bërë të gjithë mediat, gazetat dhe portalet turkë të flasin rreth tyre. Murat u ka shpjeguar në intervistën e fundit se ata janë shumë mirë bashkë, por kanë vendosur që këtë herë të mos flasin rreth lidhjes së tyre.

Në një intervistë të fundit një prej gazetarëve i drejtohet Aslit me pyetjen: A u ribashkuat me njeri tjetrin për të shkuar drejt altarit? A ishte martesa një kusht që solli bashkimin tuaj? Asli falenderoi gazetarët për interesimin, por vendosi t’i devijojë pyetjes duke iu thënë vetëm që ajo dhe Murat janë shumë të lumtur bashkë dhe kanë vendosur të mos flasin më për jetën e tyre personale por vetëm për atë profesionale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu