• |
ide | kryesore

Këngëtarja bën tatuazh fytyrën e Harry Styles (FOTO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja Kelsy Karterka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku ka treguar nje tatoo në faqen e saj me fytyrën e këngëtarit Harry Styles.

Reagimet e ndjekësve kanë qenë të ndarë në dy grupe, kishte nga ata që i pëlqeu, ndërkohë që të tjerë e cilësuan si veprim ekstrem. “Uroj të mos jetë i vërtetë, je çmendur”-ishte një ndër komentet poshtë postimit të publikuar nga këngëtarja.

“Më në fund e di se çfarë do t’i bëj Harry-t për ditëlindje!”, shkruan Kelsy. “Është viti 2019 dhe Harry Styles është ende njeriu më i bukur”, vijonte këngëtarja e hitit “Catch me if you can”.

Ndërkohë që këngëtari nuk ka reaguar ende.

 

View this post on Instagram

 

mama, look what i made me do

A post shared by Kelsy Karter (@kelsykarter) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu