• |
ide | kryesore

Video/ Maguire barazon në Anfield Road

Sport, Video

Leicester nuk ka shkuar turist në Anfield Road dhe Harry Maguire e ka vërtetuar barazimin në ndeshjen kundër Liverpool. Qendërmbrojtësi i Dhelprave ka shënuar golin e 1-1 në minutën e fundit shtesë të 45 minutave të para, duke i lënë të hapur të gjithë skenarët për pjesën e dytë.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.