• |
ide | kryesore

Video/ Mane godet Leicester në tre minuta

Sport, Video

Liverpool duhet të përfitojë nga ndalesa e Manchester City për tu shkëputur në krye të Premier League dhe Sadio Mane e ka kuptuar më së miri objektivin. Sulmuesi ka shënuar golin e avantazhit në Anfield Road pas vetëm tre minutash lojë, duke e bërë të lehtë sfidën në vazhdim për të besuarit e Jurgen Klopp.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.