• |
ide | kryesore

“Mos më çani k….”: Neymar nervoz me gazetarët, kur pyetet për Barcelonën

Sport, Video

Neymar është kthyer në Barcellona: asnjë cështje merkato, por vetëm një kontroll në këmbën e dëmtuar, që do ta mbajë jashtë fushave të lojës për dy muaj e gjysëm. Sapo ka mbërritur në aeroport, braziliani i Psg është ngacmuar nga disa gazetarë spanjollë që i kanë kërkuar nëse do të kthehej të vishte fanellën blaugrana në të ardhmen. Një pyetje që e ka irrituar Neymar, që është përgjigjur keq: ” Mos më çani k….”.

THIAGO SILVA E KARIKON: “PRIT DHE SHPRESO, TE DUA FORT”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu