• |
ide | kryesore

Reagojnë prindërit e “të dashurit” të vajzës së përdhunuar në Kavajë

Lajme, Të fundit

Përdhunimi i 13-vjeçares ka tronditur të gjithë opinionin publik dhe po flitet gjerësisht për të. Së fundmi ka reaguar edhe familja e djalit i cili cilësohet si “i dashuri i vajzës”. Në një mesazh dërguar në dritare.net, prindërit shprehen se djali i tyre ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike.

“E respektuar gazetare unë që po të shkruaj jam prindi i djalit që mungon. Do të thoja që djali im nuk është i dashuri i vajzës dhe shumë nga ato që keni thënë nuk janë ashtu. Kur dolëm nga komisariati na u tha avokatët do ju njoftojnë dhe djali im nuk di asgjë ca po ndodh dhe është i rënduar shumë psikologjikisht po sa të ndjehet më mirë do përballet me gjithçka. Gjerat janë shumë më ndryshe” – thuhet në mesazh.

5 Comments

  1. Kjo llahtare qe ndodhi eshte pasqyra e shoqerise Shqiptare sot. Deften se sa e kalbur eshte, se si prindet vete te korruptuar e tjetersuar menderisht kane infektuar femijet. Si shkolla eshte kthyer ne nje vater degjenerimi.

    1. Per mendimin tim mir do ishte te fusnin ne burg kte prindin per pengim te drejtesise deri sa te gjenin djalin. Spaska pas shume faji djali, me prinder te tille car mund te presesh.
      Po nqs ato qe thufet jane te verteta ky i dashuri per mendimin tim meriton plumbin jo burgun.

  2. Do t’i bëja një pyetje këtij “babai” : A e ke pyetur babanë e vajzës së si ndihet? Në mesazhin tënd nuk pashë asnjë kërkesë për falje ndaj kësaj vajze. Por kot nuk thonë që fëmija është pasqyra e prindit….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu