• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja rreh burrin me fshesë në mes të Pogradecit

Pikante

Dhuna ndaj grave është një fenomen shqetësues në Shqipëri, por nga Pogradeci vjen edhe ana tjetër e medaljes. Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon dhunën e ushtruar nga një grua ndaj bashkëshortit të saj. Në video dallohet teksa ajo ushtron dhunë me këmbë dhe duar, madje deri në përdorimin e fshesës.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu