• |
ide | kryesore

Kapet “hajdutja” sexy në festën e Neymar, është Erika Schneider

Sport

Erika Schneider ka përfunduar në telashe në Brazil… për një shaka! Aktorja dhe modelja braziliane, mes të ftuarve në festën e ditëlindjes së Neymar, kishte postuar një video ndërsa fuste në cantë disa “pao de queijo” (panine me djathë) gjatë mbrëmjes. Një lëvizje dukshëm me humor, por që i ka shkatkuar polemika shumë më tepër nga sa e kishte imagjinuar, madje ka nga ata që e kanë etiketuar edhe hajdute. Schneider është mbrojtur: “Bëra vetëm një shaka, sepse e adhuroj bukën me djathë!”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu