• |
ide | kryesore

28-vjeçarja shokon të gjithë: Masturbohem 10 herë në ditë, nuk dua të dashur

Stil

Elysia Downings është e varur nga përdorimi i lodrave seksuale dhe masturbohet deri në 10 herë në ditë. Nga varësia që ajo ka krijuar nuk dëshiron të ketë të dashur. 28-vjeçarja, zbuloi se lidhja e dashurisë me pajisjet filloi kur ajo ishte 13 vjeç për t’i shpëtuar një fëmijërie të vështirë, dhe gjatë viteve ajo harxhoi më shumë se 3000 paund në hobin e saj.

Elysia nga Buxton, tha: “Kur isha 13 vjeç nuk kisha lodra seksi, kështu që përdorja sende shtëpiake në vend të masazheve, përdorja furçat e dhëmbëve, çdo gjë që vibratonte”. Ajo ka një djalë gjashtëvjeçar dhe ndihet shumë e vetmuar edhe pse e plotëson veten e saj nëpërmjet lodrave të seksit.


NINTCHDBPICT000467836550

“Djemtë duhet të pranojnë se çdo gjë me bateri gjithmonë do ta bëjë punën më të shpejtë dhe më efikase.”-shprehet Elysia. “Një njeri që pashë, hodhi vibratorin tim nga dritarja. Ai nuk e pëlqeu faktin se po përdorin lodrat e mia kur ai nuk ishte aty “, raporton Mirror.

NINTCHDBPICT000467836553

Elysia, e cila e quan veten hiperseksuale, shtoi se varësia e saj e bënte “shumë të vështirë” për të gjetur një burrë. Edhe nëse i duhet të udhëtojë ajo patjetër do të marrë një lodër seksi me vete të cilën mund ta përdori.

“Sa më shumë që përdor lodrat e mia, aq më shumë unë bëhem e varur. Ajo është e ngjashme me një varësi ndaj cigares.”-shprehet 28-vjeçarja. E pranoi se vibratoret kanë zëvendësuar jetën e saj seksuale me një mashkull, por ama gëzon eksplorim në trupit të saj me lodra – dhe ajo “garanton” një orgazmë. Nuk mendon se po humbet ndonjë marrëdhënie me një njeri, pasi ndihet e plotësuar. “Lodrat e seksit kurrë nuk do ta thyejnë zemrën time.”-shprehet Elysia./mapoNINTCHDBPICT000467863994

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu