• |
ide | kryesore

Taylor Swift, një tjetër këngëtare që braktis Grammy-n

Paparazzi, Slider

Fillimisht u dyshua se ajo nuk do të paraqitej në këtë event, për shkak se do të shoqronte partnerin e saj Joe Alwyn në ceremoninë e çmimeve BAFTA (po, BAFTAs dhe Grammys janë në të njejtën natë këtë vit). Por mungesa e saj mesa duket është për shkak të filmimeve të projektit “Cats”, ku artistja ka jnë rol protagonistje.

Megjithatë ka zëra që thonë se në fakt mospjesëmarrja e Swift në natën e ndarjes së çmimeve, është për shkak të “përjashtimit” që i është bërë albumit “Reputation” nga kategoritë kryesore të Grammys

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu