• |
ide | kryesore

Bebe Rexha del pa çmim në Grammy, ‘Për mua nominimi është fitore’

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards.

Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte asnjë çmim në eventin e madh muzikor që u mbajt në Staples Center në Los Angeles më 10 shkurt. Bebe në një postim në Instagram u shpreh se ishte e nderuar që ishte pjesë e Grammy dhe se për të fitorja janë nominimet.

“Faleminderit Grammy Awards për mbrëmjen më të mrekullueshme dhe nderin që isha e nominuar në dy kategori me artistë kaq të talentuar dhe të respektuar. Sonte jam në një festë mes ‘një fituesje dhe humbësje’ sepse për mua fitorja janë nominimet,”-shkruajti këngëtarja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu