• |
ide | kryesore

Bëri Dybala mask kundër Sassuolo, argjentinasi i përgjigjet CR7

Sport

Bëri xhiron e botës festimi i Cristiano Ronaldo, pas golit të shënuar ndaj Sassuolo. Portugezi, autor i golit të 2-0, gjatë festimit të tij klasik ka imituar Dybala Mask, duke respektuar shokun e skuadrës, që kaloi një javë të vështirë, mes polemikash për në fushë dhe atë që ndodhi jashtë saj. Një gjest madhështor i CR7, që Dybala e ka vlerësuar shumë, aq sa në Instagram Stories ka postuar një foto pikërisht të Ronaldo në momentin e festimit, duke i bashkuar edhe emrat e festimeve në dedikimin mbi foto: “Siuuuu-mask”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu