• |
ide | kryesore

Brad Pitt shfaqet në festën e Jennifer Aniston (FOTO)

Paparazzi, Slider

Aniston mbushi 50 vjeç dhe organizoi një festë në Los Angeles, ku kishte shumë të ftuar VIP si: Katy Perry, Orlando Bloom, Ellen DeGeneres, Gwyneth Paltrow, George and Amal Clooney, Sandra Bullock, Cindy Crawford, Kate Hudson etj. Rrethi i saj shoqëror është tepër i madh, por nuk e dinim se Pitt ishte ende pjesë e tij.

Ai u fotografua teksa hynte në lokal paksa fshehurazi, veshur me një kapele.  Rikujtojmë që Pitt dhe Aniston u martuan në vitin 2000, por pas 5 vjetësh lajmëruan divorcin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu