• |
ide | kryesore

Meryem Uzerli, në një lidhje të re dashurie

Paparazzi, Slider

Meryem Uzerli momentalisht ndodhet në Gjermani.

Aktorja ka udhëtuar drejt Berlint për të qenë pjesë e festivali të filmit. Aty do të takohej me shumë kolegë e miq, por vetëm njëri prej tyre duket se fitoi komplet vëmendjen e saj. Bëhet fjalë për producentin Mohammed Al Turki, një emër tepër i njohur në kinematografi, i cili rastis të jetë edhe një mik i aktores që prej vitit 2016.Që të dy nuk janë rezervuar aspak të ndajnë momentet e bukura të kaluara së bashku, ku në pamje të parë të japin direkt përshtypjen e një çifti të dashuruar. Të dy kanë shprehur vlerësimin dhe dashamirësinë kundrejt njëri-tjetrit dhe kanë treguar shumë qartë se këto ditë në Berlin do të jenë bashke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu