• |
ide | kryesore

Personazhet e veshur më keq në “Grammy Awards 2019” (FOTO)

Paparazzi, Slider

Parakalimi i personazheve publik në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve “Grammy Awards” tashmë është kthyer në një traditë.

Personazhet që marrin pjesë komentohen për veshjet e tyre të bukura ose jo. Daily Mail ka publikuar disa prej personazheve që janë veshur më keq dhe ata janë emra të njohur për të gjithë ne.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu