• |
ide | kryesore

Personazhet e veshur më mirë në Grammy (Foto)

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Por mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Eonline ka zgjedhur disa prej personazheve të njohur të cilët janë veshur më mirë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu