• |
ide | kryesore

(VIDEO) Pranga shefit të policisë që i çonte video me akte të turpshme 15-vjeçares

Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga punonjësin e policisë, Berhan Bajrakurti, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një minorene.

Në media qarkullon një video e shefit të Policisë së Malësisë së Madhe, i cili në një video skype tregon organin e tij gjenital.

“Në Shkodër është arrestuar menjëherë punonjësi i policisë që është shfaqur në videon e publikuar në media”, bën të ditur policia.

Ndërkohë që sipas Newsbomb, një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare.

Nëna nuk identifikohet por rrëfen gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e saj do të largohet nga Shqipëria pas kësaj ngjarjeje.

Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti.

Shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me të në telefon.

E ëma pohon se pasi ka parë pamjet e turpshme, dhe ka folur me vajzën, ka marrë videot e bashkë me të bijën ka shkuar në komisariatin e Koplikut për ta denoncuar por aty askush nuk e ka pritur.

“Jam prind i një vajze 15 vjeçare nga Malësia e Madhe, fshati Gruemiere. Dua të denoncoj këtë shtet të kapur nga perversiteti e imoraliteti që po na detyron të ikim nga ky vend, marrë shkas nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur, ku jan përdhunuar vajza minorene. Atë fat e ka patur dhe vajza ime duke u ngacmuar nga shefi i policisë së zonës Gruemiere shetetasi Berhan Bajrakurti. Para 4 ditësh me vjen vajza nga shkolla e shqetësuar, e pyeta se cfarë kishte. Ajo pati frikë të më rrëfente.

Pas disa oresh arriti të më tregoje se kishte dalë para ky njeri duke e ngacmuar dhe duke i thënë hajde hyp në makinë me mua të bej xhiro me makinë. E kishte ndjekur vajzën deri në afërsi të shtëpisë. Nuk ishte hera e parë që e përndiqte pasi këtë gjë e ka bërë edhe nëpërmjet telefonit duke i telefonuar vajzën duke i dalë nudo  dhe duke kryer veprime të ndyra. Vajza e kishte filmuar këtë person, me të marr filmimet me vajzën, i drejtohem komisariatit  Koplik. Me të shku tek dera na erdhi për 5 minuta pasi mbërritëm, personi në fjalë, pra punonjësi i policisë Berhani. Më kapi për krahu, më nxorri veçmas duke më bërë presion se do të zhduk do ju shfaros”, rrëfen nëna e vajzës për neësbomb.al.

“Të gjindur para kësaj situate ku asnjë punonjës nuk na dilte në krah as për të na pyetur për çfarë keni ardhur, u larguam. Te nesërmen vajtëm tek drejtoria e policisë Shkodër, kërkuam shefin më të madh  të policisë Shkodër të takonim por nuk na u mundësua ai takim, pasi vetë kupola e Shkodrës e policisë ishte nga Malësia e Madhe. Na thanë që mos u merrni me Malësor se janë të pa prekshëm”, vazhdon më tej rrëfimin nëna ndërsa thekson se pas kësaj do largohen nga zona ose nga Shqipëria.

Tanimë i takon organeve kompetente të hetojë rreth këtij rasti, shkruan NewsBomb.

17 Comments

 1. E SHIKONI CA NDODH NE POLICI? KY QE DUHET TE NA MBROJE ESHTE ME KRIMINELSE KRIMINELI SEPSE KA UNIFORME . AQ ME KEQ AKOMA POLICIA E SHTETIT QE NUK PRANON DENONCIMIN, HAJDE SHOK HAJDE. SA RASTE TE TILLA KA? KJO ESHTE POLICIA QE DUAN, POLICIA E KURVAVE. KETE VEND E MA MARR MORTJA POR NUK E KUPTON. ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPTTTTTT KU TI KINI

 2. Nje vidio qe kalon kufijte e imagjinates dhe nuk duhej publikuar.
  Keta jane frutet e farave te mbjella mbas 90 dhe kjo eshte policia e shtetit te Shkodres.

  1. i pa emer po me diket se je ti ai ketu,sepse ende e mbron dhjerjen e stalinit rama dhe leshin e bythes se rames llesh leshin qe pret spermen e roshit,frrokut e ndokve.lot e ke i pa emer e me mut ne tru.ju ka shperthyer qenefi.

 3. Kush kujtove se do te te priste, “Ridhindja”?!?!?!?
  Rroshet, Dakot, Sejdinet, Ndoket, Frroket, Rrahjet jane gjithmone te pafajshem

 4. si gjithmone policia u del ne mbrojtje krimineleve dhe jo viktimave.si gjithmone fajine ka berisha qe publikon keto poshtersi qe po ben ky krye i poshter qe
  eshte kryeminister i ketij hale vendi.ketu duhet te ngrihen gjithe njerzit qe te perdhunojne e masakrojne kete bande qeveri dhe gjithe klyshat e tyr me emer e pa emer qe i ndjekin nga pas .kjo rrace e ndyre duhet futur ne kremator biles kjo duhej bere qe ne 90ten .tani dalin e shajne gjykatesit qe i ulen denimin dajtit .Po kush i vendosi ata skender damin camin nga fieri apo petrit alin nga berati qe ka pasur te publikuar nga rame banditi emrin ne listat e zeza te korrupsionit,padiskutim rama qe u ka afruar vetingun ne kembim te uljes se denimit .kjo qeveri e ndyre minimumin qe mund te bente duhej te largohej nje minute e mepare .mbulimi i krimeve nga policia eshte dritheruese pasi kjo eshte bere metode e kesaj bande qeveritare dhe langonjeve te tyre .

 5. O vajza mbani nga nje brisk te kohes se diktatorit Enver dhe bejuni nga nje prerje cezariane aty …. ta jene kujtim per gjithe jeten.

 6. Keta ndyresira jane emeruar neper komisariate ;trafikante,kriminele,perdhunues,rrugecer ,imorale,hajdute si shperblim nga qeveria e -Maskarenjve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu