• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Kavajë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, prane prokurorise. Sipas policisë viktima e përplasjes është nga një automjet është shtetasi Çaush Ballabani, 35 vjeç. Në momentin e përplasjes ai po kthehej në shtëpi me biçikletë.

Informacion paraprak i policisë.

Rreth orës 18:50, në qendër të qytetit të Kavajës, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin C. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu