• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë

Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës, rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin.

Një furgon është përplasur me një makinë tip ‘Renault’ dhe për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e ‘Renault’-it.

Drejtuesja e mjetit ende e paidentifikuar është dërguar në spital dhe mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e aksidentit, ndërsa forca policie vijojnë hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu