• |
ide | kryesore

Cardi B detyrohet të mbyllë instagramin pas çmimeve Grammy (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Menjëherë pas fitores në ceremoninë e çmimeve Grammy, reperja Cardi B postoi një video në Instagram ku i drejtohej fansave dhe ndjekësve, të cilët e kundërshtuan në masë këtë triumf të saj.


Pak orë pas postimit, e cili ende qarkullon në internet, reperja e njohur e mbylli llogarinë në Instagram, pasi siç u shpreh: “I ka ardhur në majë të hundës”. Në video ajo dëgjohet të thotë: “Punova shumë fort për këtë projekt muzikor. Mbaj mend që vitin e kaluar në Grammys të gjithë po thonin se mua mu vodh fitorja, po tani çfarë problem keni? Albumi im u bë platin dy herë, në çdo renditje që ekziston ishte në 10 vendet e para. Punova shumë, mbylla veten në studio për 3 muaj dhe pasi e pëfundova, fjeta 4 ditë rresht gjumë. Gjatë gjithë kohës isha shtatzënë dhe e kam mbyllur në kohë rekord.”Komentet në këtë video ishin të shumta, shumica e tyre ende negative dhe që vazhdonin të ishin kundër reperes, prandaj ajo vendosi që ta mbyllë përfundimisht llogarinë në Instagram


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu