• |
ide | kryesore

Dua Lipa tregon puthjen që mori nga këngëtarja e njohur në Grammy (Foto)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa ka bërë një postim në Twitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila duket se i ka sjellë fat!

“Lady Gaga më dhuroi një puthje kur po ngjitesha për të marrë çmimin “Artistja më e mirë e re” dhe ishte e mjaftueshme për të më ndalur punimi i trurit”.- ka shkruajtur këngëtarja.

 

1 Comment

  1. Perkthim i gabuar. “She blew me a kiss” (dergoi puthje ne ajer), “enough to stop my brain working” (ishte e mjaftueshme qe te ma luante trurin)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu