• |
ide | kryesore

Enca thyen rekordin në instagram, ‘Jam e para artiste shqiptare që…’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ajo është personazhi i parë publik në Shqipëri që arriti plot 2 milion followers në Instagram dhe nisur nga kjo ka bërë disa postime në Instagram.

Fillimisht Enca ka shkruajtur: “Shikoni kush është artistja e parë me 2 milion ndjekës në Instagram”. Dhe pasi ka postuar faqen e saj ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit, ku duket se këngëtarja e “Baladë” i ka qëllimet e qarta. “Një ditë ndoshta do të kem 20 milion ndjeës dhe ju djema që më ndiqni mua tani do të mendoni: “yeee e njoh atë që kur kishte 2 milion”. Disa njerëz këtu më njohin dhe më suportojnë që kur unë kisha 50 mijë apo diçka e tillë. Faleminderit shumë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu